| SergiusN a întrebat:

Salut, am un cont Metin 2 Ro, level 64, totul +9 si +8 pe el, il dau la schimb pe un cont 4Story, level +40, partile importante ( armura, sabia, sa fie MINIM +11 ), si celalante minim +8, contul de Metin 2 Ro are 654, 234 Yang, vreua ca contul de 4Story, sa aiba minim 1 gold! Pentru detalii : Y! M : sergiusnn

1 răspuns:
| DenisaAryana a răspuns:

Nu iti dau cont dar stiu ca te pot ajuta cu problema ta danduti un 4Story in care daca ai hack si mergi in Highlands e deschis faci lvl 34 in cel putin sfert de ora.40 si ceva faci destul de usor.Se numeste 4StoryEG(4StoryEterniaGames).Site-ul e www.4storyeg.com