| Zeltykero a întrebat:

Buna,am o intrebare! Va rog sa imi raspundeti! Mi-am instalat Mt2RO dupa ce mi-a fost la reparat pc-ul..Si imi arata o eroare neintalnita P.S. : Eu am in romana pus... Deci eroarea e tonguerogramul nu a putut fi executat corect.(code=1450, msg= 'Insufficient system resources to complete the requested service. ', runAppPath='C:/Program
Files/GameforgeLive/Games/ROU_ron/Metin2/metin2client.bi n')
Va rog raspundeti sad Va rog Va rog! Am incercat sa dau run administrator,restart, nimic!

Răspuns Câştigător
| Marius0111 a răspuns:

Descarca metin2client.bin din alta parte. sau stregel metin2client.bin
p.s incearca asta : metin2roconcursgratis.yolasite.com

| Zeltykero explică (pentru Marius0111):

Esti cel mai tare multumesc!

1 răspuns: