| hardybyt a întrebat:

Am un prieten care jaoca Metin2. Mi-a spus sa ii caut o aplicatie numita TradeHack, insa din pacate nu o pot gasi. Imi puteti da un link cu aplicatia TradeHack pentru Metin2 care sa fie valabila?
Multumesc

1 răspuns:
| MariusZap a răspuns:

Fii atent aici.Tradehackurile sunt doar niste abureli. Daca te uiti mai atent in videoclipurile de pe youtube o sa vezi ca si ala a dat accept. Daca iti downloadezi vreunul risti sa iti infectezi PC-ul cu virusi foarte periculosi ca Trojan sau malware sau chiar si worm.Mai bine joaca cinstit.