| maddog95 a întrebat:

am un prieten care ma tot sacaie imi tot face farse, de genu ieri mi-a schimbat parola de la mess acu 2 saptamana mi-a trimis un mesaj cu un virus ce mi-a aratat pe ecran tot felul de numere si apoi mi l-a inchis, am inceput sa ma obisnuiesc dar este destul de enervant asa ca m-am gandit sa incerc sa ii schimb parola de la mess fiindca este total obsedat de acel program, toata ziua sta si vorbest, hehehe asa ca vreau sa-i fac si eu niste palpitatii, asa ca va rog spuneti-mi un program sau o smecherie prin care as putea sai aflu parola hehe "google si youtube nu m-au prea ajutat"

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Esti pfff... Nu exista program de spart parole la mess.El iti stia parola de la mess (cand tu ai fost acasa la el poate avea un keylogger si ti-a salvat parola de la mess) Daca ti-a trimis mesaj cu virus tu de ce ai fost prostut si ai picat in plasa? Daca sti ca iti face farse nu mai lua nimic de la el!

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar program de aflat parola la mess NU exista, daca vrei sai faci o farsa...l-ai puteam pacali cu un program care ii inchide pc-ul (calculatorul)cand va da click pe acel program ii se va inchide ( http://www.youtube.com/watch?v=XUUVR0Nxefc ) asta e un tutorial cum sa faci programul, sau daca nu ai inteles da-mi add la alexalex1456@yahoo.com