| Klau97 a întrebat:

Salut ieri am facut cea mai mare prostie a mea! Am descarcar TeamWiewer si am intrat la unu pe comp. El a zis sa imi bag idu si parola de mess dupa aceea am iesit de pe mess si a inchis TeamWiwer. Dupa cateva minute mi-a schimbat parola cine imi poate afla parola? Dau funda! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Adrianf a răspuns:

Daca le-a schimbat... sincer nu stiu daca mai poti face ceva in aceasta privinta...sad

2 răspunsuri:
| Adrianf a răspuns:

Salut, se poate schimba, dar cu conditia sa mai stii raspunsurile la cele 2 intrebari pe care ti-au fost puse in momentul in care ti-ai facut id-ul, daca mai stii intrebarile, si respectiv, raspunsurile vei putea sa iti recuperezi parola.mult succes in continuare.

| Klau97 explică (pentru Adrianf):

Nu le stiu le-a schimbat a schimbat toate datele

| Adrianf a răspuns (pentru Klau97):

Daca le-a schimbat... sincer nu stiu daca mai poti face ceva in aceasta privinta...sad