| andreea141 a întrebat:

Deci ieri am primit un mesaj(pe mess) de la un baiat cu parola lui...si cum naiba i s-a intamplat asta?!?!? e un virus sau ce?

2 răspunsuri:
| babyloving a răspuns:

Este un program in care cica poti afla parolele celorlalti de pe mess.Acolo la un moment dat trebuie sa iti scrii parola ta si sa o trmiti la toti din lista ta, doar ca in loc sa o afli tu pe a lor o afla ei pe a ta.Probabil asta a incercat si de aceea ai primit parola lui.

| andreeea003 a răspuns:

Pai ce i s-a intamplat?
Si poate baiatul a vrut sa iti dea parola cine stie de ce...