| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy mini gt-s5570 si am instalat android 2.3.6 si il aveam 2.2.1 in fin eu am instalat pentru ca unele jocuri ca temple run 2, 1 sau subway surfers, run fred cand instalam imi aparea (aplicatia nu este instalata cand aveam android 2.2.1)
Acum cand imi-am instalat android 2.3.6 imi pare ca este instalat atunci nici macar nu era instalat. faza e ca atunci cand intru imi apare (Aplicatia Temple Run 2 (procesul com.imangitemplerun2)s-a oprit in mod ne asteptat.Incearca din nou) dar faza este ca l-am reinstalat si tot la fel am incercat de multeori si nu merge ce pot sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

1.Iti root-ezi telefonul
2.Instalezi clockworkmod recovery
3. Flash un custom/stock rom care are la baza 4.0.1+
Toate informatiile le gasesti pe forumul pe care ti l-am dat, sau cauti pe google

3 răspunsuri:
| JayZei a răspuns:

Pai cateodata conteaza si telefonul. mie pe Samsung Galaxy SII imi sacadeaza temple run2. sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti spun.

Pace!

| raikidd a răspuns:

Http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=2187 cautati aici un custom rom sau stock rom

| TheSeventhSin a răspuns (pentru raikidd):

Sti cum sa upgradezi androidul la 4.0 sau 4.1.0 la Samsung galaxy mini gt-s5570?