| Miky1998 a întrebat:

SAlut am un server de minecraft si nu stiu ce sa fac este deschis de mai bine de 6 luni si il tin foarte multe este pe hamachi are toata pluginuriile am forum am id de comunitate orice intrebari admini cuminti si nu mai stiu pe ce forumuri sa fac reclama, ca sa fac rost de palyer in 6 -7 luni cat are acesta suntem maxim 10
dar cel mai rau este ca nu intra nici acestia. DAca vreti sa intrati hamachi Mc-element_1 sau Mc-element_2 sau Mc-element_3 parola 123 la toate ip 5.48.250.9 va spun este un super server si mai cautam vreo 1-2 moderatori pentru forum si cativa admini sau helperi sau VIP pentru server daca vreti va las id comunitatii si forumul. id de mess al comunitatii este minecraft. element iar forumul este :http://mc-element.hitforum.ro/. V-as ruga sa va faceti cont pe forum daca vreti sau macar ce este mai important sa intrati pe server si sa aduceti si dumneavoastra palyeri va sspun ca pentru aucerea playeriilor se dau moderatorii pe forum si admini si helperii si restul pe server. Bafta si va astept mersi pentru tot?

1 răspuns:
| Ovidiu_George_Gherman_1995 a răspuns:

Serverul e plin mai zici unul ca te ajut eu daca vrei ca si eu am un server tot hamachi se numeste id Lume Cool parola e 123 te astept sau macar altcineva ca nu e nimenea dar serverul e marfa te rog intra cu prieteni