| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un server preferat de Counter Strike si acum au intrat 2 codati.Vreau si eu un aim,dar nu imi merge (LEIS),downloadez aim-ul, las Cs-ul in bara si cand dau click pe leis.exe imi da eroare sau imi iasa instantaneu din counter strike. Dupa ce ii omor de cateva ori il voi sterge.Multumesc anticipat! Dau funda!

1 răspuns:
| veselie a răspuns:

Probabil ala e virus care iti fura toate parolele, bine ti-a facut sa te inveti minte sa nu mai cauti hacuri si invata sa joci