| Andres91 a întrebat:

HEY TPU! Am o intrebare pentru voi.
Sunt un jucator de counter-strike si vreau sa joc cu aim ( silent aim) dar, cand dau click pe leis.exe si dau iar la counter-strike imi da o eroare, ce trebuie sa fac?
P.S nu vreau genul de raspuns: Mai bine joaca default.

5 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Frate,asculta daca iti trebuie hack-ul pentru ca vrei sa enervezi un prieten e ok dar daca vrei doar ca sa fii in top la server sau ceva mai bine lasa ca toate serverele o sa iti dea ban permanent si in plus nu te-ai putea numii gamer adevarat.

Daca vrei doar ca sa vezi cum e cu hack sau sa enervezi un prieten sau pe cineva nu ca sa joci pe servere cu el scuze dar nu te pot ajuta.

| mgtow a răspuns:

Reinstaleaza jocul, e o eroare de bug. Alta solutie nu exista din pacate.

| Andres91 explică (pentru mgtow):

Tot nu merge...

| TobyLikeBoy a răspuns:

Cand i vad pastia cu:caut hack metin2, caut hack counter-strike zici ca sunteti obsedati asa ca jucat mai bine fara hack

| TobyLikeBoy a răspuns:

Cand i vad pastia cu:caut hack metin2, caut hack counter-strike zici ca sunteti obsedati asa ca jucat mai bine fara hack.