| HεεЌεЯε a întrebat:

Salut,am un steam si acum am pus un program: Luma green.
Acest program iti da toate jocurile gratis,am inteles,am vazut video pe net si mi-a zis un prieten ca are si el si i le da gratis pe toate,eu mi-am pus acel program si acum am la Library toate jocurile posibile de pe steam si acolo sus scrie install,daca le instalez trebuie sa dau vreun ban? ca acum cu programul pus nu stiu sigur, mi-am instalat Counter Strike source si Counter Strike globall offensive si acum nu stiu daca si celelate sunt la fel?
As vrea raspunsuri numai daca ati facut si voi cu acest program si nu vreau raspunsuri aiurea!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HεεЌεЯε explică:

Green Luma, dar acum am incercat sa instalez un joc si spune ca nu am licenta.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Eu am cs:go cumparat la o oferta. daca ai instalat vreun joc care nu il aveai inainte si ti-a mers inseamna ca iti merg si celelalte.cum se numeste programul complet?