| bymhyt a întrebat:

Salut, am win 10 si daca cobor un joc in bara dupa ce vreau sa reintru pur si simplu nu mai intră, pana ieri saptamana trecuta mergea dar de la un timp nu mai pot sa in deschid din bară, aveti idee de ce si ce as putea face?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca o reinstalare a jocului, ca sa nu incerci direct a windowsului. Daca spui ca mergea, e clar ca unul din ele s-a defectat putin. Sau daca nu te deranjeaza il folosesti asa in continuare.

| bymhyt explică (pentru antimulte):

Am încercat să reinstalez jocul dar tot așa face