| Moro96 a întrebat:

Salut am windows 7 si am o problema cu metinul si aproape cu orice server privat chiar daca il deschid prin starter orin prin patcher ma joc 5 min si deodata ori imi apare eroare cu Microsoft Visual C ori imi apare eroarea aceea tampita cu semnul intrebarii cu yes si no nu stiu cum sa scap de asa ceva am dezinstalat Microsoft visual C si tot imi apare aceea eroare ori ceea cu semnul intrebarii va rog sa ma ajutati dau funda celui care stie solutia la problema mea

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Probabil acel patch e si problema pentru ca e un patch.iar multe din ele nu sunt foarte prietenoase cu limbajul jocului sau a sistemului de operare.