| Denisucu55 a întrebat:

Androidul 2.3.6 al Samsung Galaxy Y S5360 Young se poate upgrada la un Android mai avansat? Daca da, cum se procedeaza? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Prin Samsung kies!
http://www.samsungapps.com/......ut/onPc.as
te anunta automat daca exista un firmware nou disponibil pentru telefonul tau in momentul cand il conectezi la pc.

2 răspunsuri:
| Denisucu55 explică (pentru razvitzi):

Mersi mult. Mai am o intrebare, daca ai putea te rog sa-mi raspunzi: prin Kies, pot conecta telefonul la internet? Sau sa conectez telefonul la calculator prin wi-fi. Pot? Te rog sa ma ajuti...

| razvitzi a răspuns (pentru Denisucu55):

Nu mai stiu exact daca il poti conecta la internet. kies via wifi trebuie sa suporte si telul tau happy.