| ClauClau1 a întrebat:

As dori sa caut un scripter SA:MP, bun care stie sa faca un RP adevarat! Primeste Owner, tot ce vrea pe server si forum, doar sa scripteze si sa umble in map editor cum ii spun eu. Daca face treaba buna il si platesc! Serverul a fost cazut din cauza ca ultimul scripter a renuntat asa ca serverul la inceput va avea minim 10 playeri! Astept raspunsurile voastre

1 răspuns:
| StefyBoy a răspuns:

Daca cauti comunitate (dupa ce gasesti scripter) vino in comunitatea mea, e inca la inceput deocamdata dar o putem popula, add la messenger stefa. mitoi@yahoo.ro daca vrei