| SamSon a întrebat:

As dori sa va cer parerea. Am nevoie de un program care sa poata scrie diverse mesaje pe videoclipuri. De exemplu in timp ce ruleaza un videoclip, sa apara la un moment dat un mesaj pe ecran. Ce program imi recomandati?

2 răspunsuri:
| xCancell a răspuns:

Uite aici o lista cu ce folosesc eu :
1-Sony Vegas( f bun)
2-Windows Movie Maker(f simplu de folosit)
3-Super DVD Video Editor
4-Pinnacle Videospinn
5-Video Pad
6-Avid Studio
7-Virtual Dub
Sunt mai multe dar primele 2 le folosesc mai mereu, restul ocazional.
Fundabatting eyelashes?

| LichKing a răspuns:

Salut! Un program bun de editat videoclipuri este Sony Vegas... Uite un link de descarcare:http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro