| Cristianno246 a întrebat:

Salut as dori si eu codul de dezarhivare la fifa 2011.Am cautat pe net si nu am gasit va rog frumos spuneti-mi care stiti. Rog seriozitate

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu este scris acolo de unde ai facut download, poti sa arunci jocul! Doar cel care a incarcat pachul cu jocul pe traker sau site de hosting stie! Altcinava nu poate sa stie o parola de dezarhivare, Nu este o parola generala pentru un pach, oricine scrie ce vrea la parola cand arhiweaza cu winrar un pach.In principiu nu are cu ce sa te ajute nimeni.