| Neagu_Sorin_1990 a întrebat:

Salut ...As dori si eu un hack pentru lure metin2 sau pentru crescut care sa mearga 100% va rog spuneti-mi si dati si add sorinel_mihaita@yahoo.com...

2 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

1)Deci vrei sa nu mai ai calculator
2)Vei ramane fara date din el
3)Vei intra la puscarie ca naii cu ce plati facturile de la cele cumparate de ce care tea fraierit!

| Gagergorus a răspuns:

Ce distractie mai e in jocul ala daca tu il hackeresti.In primul rand nu e frumos.Raneste sentimentul de fairplay.In al doilea rand nu e nicio distractie daca ai totul de la inceput.