| BJK1903 a întrebat:

Salut,as vrea niste jocuri tari si interesante pe PC(nu online), imi puteti da un TOP? Dar nu vreau sa imi spuneti 2-3 jocuri,vreau mai multe. Multumesc, funda happy

3 răspunsuri:
| Johander4k a răspuns:

Bully, Atomic Bomberman, Hitman Absolution si gama de NFS-uri.

| MirceaPavel a răspuns:

Call of duty modern warfare 1, 2, 3 black ops 1, 2, 3, gta san andreas, 3, V, vice city, interstelar marines, medal of honor allied asault, spearhead, 2009, star wars jedi academy, jedi outcast, batrlefront 1, 2, 3, kotor 1, 2, diablo1, 2,3, lara croft tomb raider, naruto shippuden ultimate ninja storm, max payne 1, 2, 3, battlefield hardline, 1, 2, 3, 4, cs 1.6, source, go, mortal kombat, return to castle wolfenstein, wolfenstein 2009, the old blood, the new order siiii muuuulllteeee alteeeleee laughing))

| Barbalata_Emi_1998 a răspuns:

CS ( cu botii), Minecraft, Call of duty, Mortal Kombat, Dota 2 (offline), 60 second, 10 seconds