| marius7122 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi iau un mouse de gaming si nu stiu ce model sa aleg. Am un buget cam de 150 lei.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Depinde cum ai mana, depinde cum esti obisnuit sa tii mousul, depinde pentru ce il vei folosi, fps, RTS, rpg. Depind multi factori. Eu am luat un natec genesis gx78 si era prea mare si nu statea deloc bine in mana, trebuia sa tin mana indoita, l-am inlocuit cu un mult mai mic Logitech g302 la 200 ron si este perfect, mic, simplu, senzor perfect, clickuri dintre cele mai bune, cu arcusi nu stiu exact cum, facut special pentru moba. Iti recomand sa te duci pe un Logitech, sunt foarte buni in ceea ce fac.