| roby223 a întrebat:

Salut as vrea sa imi spuneti si mie niste jocuri gen shooter dar am nu laptop pe care nu merg jocuri cu cerinte foarte mari.
Am jucat pe el Call of Duty Modern Warfar 2 si mi-a mers foarte bine asa ca va rog sa imi spuneti niste jocuri cu cerinte de sistem asemanatoare

1 răspuns:
| gabiion a răspuns:

Salut mie unul mi-a placut mai mult call of duty world at war, incearca: red orchestra : heroes of stalingrad 2, medal of honor 2010