| daryus2221 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi spuneti va rog niste jocuri de genul GTA 4 ma refer la grafica, ca cum can te busesti sa ti se faca masina ca in gta4, misiunile etc.

Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| GhostRideR_6939 a răspuns:

APB:Reloaded numai ca este ONLINE.Dar este foarte tare la grafica pentru un joc free 2 play.Customizarea personajului este foarte tare.Ai foarte multe haine, masini personale care le tunezi.Jocul este free 2 play dar daca vrei sa donezi pentru arme premium sau premium care iti da mai multi bani la sfarsitul misiunilor nu strica happy

1 răspuns:
| rulzer13 a răspuns:

Poti incerca Mafia 2 si Godfather 2 ar mai fi si TrueCrime Hong Kong poti incerca si Just Cause 2. Daca mai in vin in minte revin.