| stefanfanu a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi descarc minicraft daca ma puteti ajuta dati-mi linkul sau site-ul de unde pot sa-l descarc si sa-mi spuneti care e ideea acestui joc.Ce e atat de fascinant la acest joc ca vad ca e unul dintre cele mai jucate jocuri. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

Salut,
Este un joc destul de frumos deoarece poti sa iti dai drumul imaginatiei si sa contruiesti ce vrei dar grafica nu este asa stralucita. Pentru a download-a jocul scrii "download minecraft sp" sau daca cumperi cont premium poti download-a de pe site-ul original minecraft.netwinking

2 răspunsuri:
| booogdanz a răspuns:

Pai exista 2 feluri single player si multi player:
in single player ai 2 moduri primul e in care ai tot ce iti trebuie mai lipseste sa iti construiesti o casa si ce minuni mai vrei tu si in celalalt pornseti de la 0 nu ai nimic trebuie sa cauti lemne toate alea si in multiplayer e cam la fel ca in modul al 2 lea la single link am incercat da zice ca e suspicios >.> cauta si tu pe google " download minecraft sp"