| xByte a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi spuneti si mie cateva jocuri cu grafica foarte buna ( nu conteaza anul lansarii ), de preferat single-player. Nu prea conteaza cerintele jocurilor fiindca am un pc capabil, deci puteti sa-mi recomandati orice racheta de joc va vine prin minte, atata tot sa aiba o grafica foarte buna. Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| JQuery a răspuns:

Resident Evil 7, GTA V, Welcome to the game, Gta San Andreas(Modat daca e iti dau eu un pack de moduri), Depth. Funda?
Add skype: madalin1242

2 răspunsuri:
| xByte explică (pentru JQuery):

Thanks, gta v joc deja, si pentru resident evil 7 trebuie ori sa il astept piratat, ori sa il cumpar. De restul nu am auzit, dar o sa le incerc. Merci

| Spoki a răspuns:

Fallout 4,
Hitman Absolution
Hitman 6
PayDay 2
Mafia III
Need for Speed Rivals
Need for Speed 2016