| MrJam a întrebat:

Puteţi să îmi recomandaţi un joc relaxant, cum să spun, să fie mai colorat, nu cu grafică urâtă-întunecoasă. Să te atragă cu peisaje vesele...Să aibă cât mai multe scopuri...Nu un joc repetitiv, să aibă un story-line cât mai impresionant. Nu contează ce gen de joc e, să fie single-player.

2 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Mafia2,Mafia1,Gta San Andreeas, Wars and Warriors Joan of Arc, Counter Strike, Euro Truck Simulator(e relaxant). Funda?

| krysty199 a răspuns:

Salut daca vrei pot sa-ti recomad L.A Noire are o grafica super-tare computer sa ai e singleplayer
Call of Duty Black Ops II, Mafia II tot singleplayer Sper ca te-am ajutat P.S daca vrei ai multe jocuri add stefan_cristy199