| 3FlamingoXD a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate de a dezactiva parental control de pe epic games/Fortnite. Intr-o zi am stat pe cont si am vazut parental control si am vrut sa vad ce este si ce face dar in loc sa caut pe Youtube si sa vad ce face am bagat un pin la nimereala si acum nu mi-l amintesc si as vrea sa dezactivez parental controls sau macar sa pot vorbi pe fortnite. Ma intrebam daca exista un folder cu parola pin-ului sau ceva de a opri controlul parental.
P.S: nu am contul full acces...

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Nu ai cum,parola exista doar in cloud si nu o poti cere decat de la technical support,iar ei ti-o trimit pe emailul cu care e facut contul care probabil cred ca l-a facut tatal tau sa mama ta, deci pur si simplu nu ai cum iar ca sa zicem ca prin absurd o afli, cand o schimbi ai tai vor primi notificare pe email ca parola a fost schimbata, deci te arzi, fi cuminte si las-o asa.