| denisyca3 a întrebat:

Buna! Am un cont de Epic Games cu Gta V pe care as vrea sa il joc, dar am dat in trecut parola cuiva si s-a conectat persoana respectiva cu contul de Rockstar. Pot face cumva sa joc Gta daca nu am acces la acel cont( de Rockstar) pentru a-l scoate? Nu ma lasa sa ma conectez cu propriul cont de Rockstar. Exista vreo solutie sau nu pot sa ii dau unlink?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa vorbesti cu persoana aia sa iti dea contul ei de rockstar.

| lpavel a răspuns:

Nu mai poti face nimic decat sa cumperi jocul din nou si atunci il poti juca!