| Buetzzy a întrebat:

Stiti cumva cum sa aflu parola de la un user (administrator) de la mine din calc? Deoarece trebuie sa dezactivez controlul parental..stiti?

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Rainstalarea windows-ului sau exista niste programele care salveza tot ce e scris pe tastatura, deci daca folosesti programul inainte sa introduca cineva parola de la administrator copiaza parola si dupa aia te poti uita la ea

| Buetzzy explică (pentru Instinkt):

Poy poti ma ajuti cu asta? Adica sa imi cauti un program? Gen keylogger dar sa nu fie activat de antivirus(adica al meu)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Reinstalezi windows ul.

Cica "trebuie" sa dezactivezi de parca te obliga cineva

| bogboy101 a răspuns:

Intra in bios trebuie sa vezi acolo. Stiu asta de la un prieten.

| Buetzzy explică:

Nu pot sa reinstalez windows e pc tatalui deci nu am cum