| Martin_Radu_1999 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa imi dezinstalez fifa 16 de pe un cont origin, iar apoi il instalez din nou dar pe alt cont?
Nu de alta dar nu pot sa imi sterg echipa de la ultimate team pentru ca imi spune acolo ca trebuie sa imi expire jucatorii de la transferuri, mi-au expirat si tot aia imi zice!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Nu se poate transfera jocul pe alt cont, doar daca cumperi alt joc.Stiu,e nasol. Poti sa ii rogi pe ei sa il stearga daca tu nu poti sau nu merge.
https://help.ea.com/en/fifa/fifa-2016/