| FibelAlbedo a întrebat:

Salut, as vrea sa vand un cont de steam dar nu stiu unde as putea sa dau anunt. Are cineva idee de un site bun sau un grup de Facebook?

2 răspunsuri:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

E un grup de Facebook "bazar.ssig.ro daca vrei te pot adauga eu, add Gabriel bogdan (zygi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SatanelDeLaVaradia):

Iti multumesc pentru raspuns dar tin sa te anunt ca m-am informat despre grup si sunt interzise anunturile pentru vanzarea conturilor (Steam, Riot etc). Daca stii alt loc in care as putea sa-l pun astept cu nerabdare.