| LogitechThx a întrebat:

Salut ! As vrea si eu sa stiu cum gasesc o salvare completa pentru jocul GTA IV ? Am gasit una pe youtube , dar nu inteleg ce trebuie sa fac , unde sa o pun. Vreau o salvare cu totul facut , am descarcat una da nu stiu ce sa fac cu ea sad Ma puteti ajuta si pe mine cum sa pun salvarea in joc ca sa mearga ? Dau FUNDITA !

1 răspuns:
| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Pai dupa ce ai descarcat salvarea copiaz-o in ::::C:Utilizatori:::Numele calculatorului tau::big grinocumente:::Gta 4 user files ::Savegames