| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, ati folosit vreodata boostere pentru performanta in jocuri? Mi-am instalat Smart Game Booster, cand am intrat cu boost pe metro 2033 redux aveam 250 fps, inainte sa folosesc boost-ul aveam 120 fps, ideea e cand am intrat din nou cu boost-ul aveam ca inainte 120 fps, pana la urma merita sa il las, face ceva constructiv? Daca nu recomandati-mi cel mai bun boost-er pentru gaming.

1 răspuns:
| Ionut659 a răspuns:

Busteroid- pc sau mobile (cu joistik pe mobile)
Tre să ai jocurile instalate pe pc sau un cont de steam cu jocuri cumpărate sau orice o fi doar să fie un fel de gameshop.(nu merge piratatul)
Plătești: 1.pe săptămâna
2.pe lună
3.pe an
În funcție de ce alegi.
Tu trebuie să ai un internet foarte bun.
Uite cum funcționează siteul busteroid.

Tu ai un pc slab și ai busteroid, ei dacă ai internet bun te poți juca. Acum poate îmi zici dc trebuie să am internet bun? Păi treaba e că tu te joci pe un alt pc ci nu pe al tau și funcționează prin internet toată treaba. De ex tu te uiți la un live și apeși butoanele, există o mică pauza de 0.01 sec sau de 1 sec dacă ai internetul rău.
Cu cat ai internetul mai bun cu atât te misti mai bine în joc.
Adică tu te uiți la un fel de live și butoanele pe care le apeși se transmit pe live și așa te miști.

Grafică 100%maxim 1000 fps în orice joc dacă ai internet foarte bun.