| sEEk10 a întrebat:

Auziti cum pot pune o poza pe un video youtube, de aia cum au de exemplu: creative monkeyz sau mikey hash in colt.Cine ma poate ajuta cu aceasta intrebare?

Răspuns Câştigător
| SpokeZ a răspuns:

In primul rand acele poze trebuie modificate in Photoshop, discutie in care nu intram. In al doilea rand iti trebuie partenriat cu YouTube-ul ca sa poti pune un "thumbnail". In al treilea rand, ca sa faci parteneriat cu YouTube iti trebuie minim 70 subscriberi activi.