| dariusw0w a întrebat:

Salut, aveti idee daca pot pune windows 7 pe un PC cu aceasta configuratie? Mersi.

http://postimg.org/image/ymjtbi5rv/

3 răspunsuri:
| Daryus3k2 a răspuns:

Poti dar nu ti-as recomanda, poti incerca pe 32 bit. Daca totusi vrei ceva mai nou incearca vista.Este bun pentru office.

| Credor a răspuns:

Merge windows 7 pe el dar nu merita se misca greu si windows vista nu iti recomand pentru ca la orice cerinta iti cere dublu deci daca vrei sa joci ceva o sa ai lag pe vista mai bine windows xp sp3 si nu ai probleme.

| dyoda666 a răspuns:

Este prea slab pentru windows 7
un win xp sp2 ar fi superb pentru el are ceva cerinte mai mici decat sp 3