| Danielhernandes a întrebat:

Salut, Buna, ma poate ajuta cineva sa cu un sfat pentru a descarca nsf pentru windows 10 pro

Răspuns Câştigător
| Danielhernandes explică:

Ala e un joc de telefon si e oribil, joaca si tu un NFS decent. Dar poti scoate un emulator cum sunt Nox sau BlueStacks, te loghezi cu contul de google, instalezi jocul din play store si te joci cat vrei.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Care din ele, ca is vreo 20 laughing

| Danielhernandes explică (pentru Wr3nch):

Ned for speed no limits

| Danielhernandes explică (pentru Danielhernandes):

Ala e un joc de telefon si e oribil, joaca si tu un NFS decent. Dar poti scoate un emulator cum sunt Nox sau BlueStacks, te loghezi cu contul de google, instalezi jocul din play store si te joci cat vrei.