| Rakyy a întrebat:

Salut ca imi poate optimiza si mie site-ul gratis, pentru google sa imi dea sfaturi ce sa fac cum sa fac si fie mai bun sa raspunda mai repede optimizare sa acumulez mai multe linkuri site-ul meu este http://www.info-general.net/
Dau funda + 1 euro maryan_c1997 (dai add maryan_c1997 ) celui acre ma ajuta cel mai mult!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sfaturi de seo pentru 1 euro? oprimizarea serioasa a unu site costa sute de euro. pana atunci pune mana si cauta ce inseamna SEO, pune in aplicare sfaturile care le gasesti, strategiile si tehnicile si ai sa vezi rezultate in cateva luni

Răspuns utilizator avertizat