| sebastiannnn a întrebat:

Salut, ca sa ma joc world of warcraft original, trebuie sa platesc? am intrat pe site-ul lor original, am vazut mai jos ca scrie free download. adica ma pot juca wow gratuit? explicati-mi si mie cu licentele si upgrade-urile, ce sunt celelalte jocuri? mist of pandaria, cataclysm? ce fac ele, sunt jocuri diferite? explicati-mi va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| NyNy17 a răspuns:

Salut. In primul rand trebuie sa platesti ca sa iti faci contul.In al doilea rand downloadul este gratuit iar daca iti faci cont fara sa platesti poti creste doar pana la level 20.