| R4zvan a întrebat:

Cand aprind laptop-ul am ecranul stins, insa il pot conecta la TV si merge asa. Dar uneori vreau sa ma uit si la TV si sa stau si pe laptop si ma enerveaza. Stie cineva de la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| QzEcH a răspuns:

Monitorul tau este stricat! Iti recomand sa cumperi alt laptop sau un PC.
Daca iti cumperi un PC ai nevoie si de un monitor. Dar daca ti se strica monitorul de la pc poti sa iti cumperi unul nou si asa nu cheltui foarte multi bani! + Iti recomand un monitor de 75hz!
Recomand pe acesta:http://www.pcgarage.ro/......-freesync/