| DanielCosmin827939 a întrebat:

Cand dau click sa intru in LoL imi apare eroarea aceasta,, The procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll".Cum o pot rezolva? Am incercat sa downloadez acel kernel32.dll(pe care il am deja in pc) si nu ma lasa sa-l pun in folderul acela,, system32"in windows. Dupa am incercat sa-l pun in folderul jocului...nimic.Ce pot sa fac sa-mi mearga? Am win xp sp2 si pana ieri numi facea asta la LoL... Care stie si ma ajuta primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=538702
Pe forumul asta gasesti tot ce iti trebuie despre lol.
Bafta si spor la joc;)