| COLINO a întrebat:

Cand eram mai mic ma jucam un joc numit farm (asta fiind acum 5-6 ani ) si nu mai stiu cum se numea. Cand intrai in joc iti aparea un maimutoi albastru in acest joc putea sa:
-Prinzi oua cu un cos(partea mea preferata a jocului) din cand in cand mai venea si un soricel de iti spargea ouale (strategia era sa umpli un carton de 20 sau 40 de oua )
-Puteai sa colorezi diferite peisaje de ferma cum ar fin :
~Vaci
~Un purcel
~etc
-Puteai sa te joci spanzuratoarea(nu era chiar spanzuratoarea trebuia sa ghicesti ce cuvant este la fel ca spnzuratoarea decat ca nu se spnzura nimenio laughing
Cam atata imi aduc aminte daca puteti sa imi spuneti numele jocului ar fi minunathappy. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| xXSpikeXx a răspuns:

Se numea farmerama

| COLINO explică:

Nu era online si nu se numea farmerama