| gmxromania78 a întrebat:

Salut, cand intru in cs 1. 6 nu se vede scrisul, adikca play, find servers, options si quit, acestea nu se vad si nu pot sa joc, l-am reinstalat de 2 ori si tot nu merge, care e solutia?

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Simplu si usor, problema asta e datorita faptului ca vizitezi multe servere care au tot felul de binduri de 2 lei! 1. Sterge cu totul cs-ul (cu tot cu folder, cu configuratii, cu tot tot) si re-instaleaza-l din nou.

| ionutz1000 a răspuns:

Salut! Solutia e sa il instalezi in alta partitie di calculator, pentru ca ai primit fuckoff.