| BogdanFRD a întrebat:

Salut.Cand vreau sa intru in SA-MP imi apare asta: http://s29.postimg.org/40pcl2239/untitled.png
Stiti cum pot sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Deschide-l din folderul unde este GTA San Andreas sau s-ar putea sa lipseasca niste fisiere din folderul Windows (C)

2 răspunsuri:
| BogdanFRD explică:

Am incercat, nu se deschide. Oricum mersi.Problema nu e numai la SA-MP, mai se intampla si la alte programe.

| BogdanFRD explică:

Am rezolvat pana la urma.Lipsea un fisier dll din Windows (C), l-am luat dupa net si acum merge.