| cristian51090 a întrebat:

Salut.Care e cel mai bun antivirus? Eu am antivirusul avast?

2 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Norton. Orice versiune cred ca ia fata oricarui antivirus concurent.In rest mai e Avira si Avast.
SUCCES.

| AndreiGabi a răspuns:

Salut!
Sustin parerile lui ERMO si sEnZzZatieEEE.
Nortonul si mie mult timp mi s-a parut excelent si nu as fi renuntat la el daca gaseam o licenta pe o perioada mai lunga(si bineinteles free).Nu am gasit si am trecut la Eset Smart Security 5 caruia i-am gasit un program de obtinere a licentei pana prin 2017 si la care am si ramas.
Avira nu imi place(varianta free gasita pe net cel putin).Am avut si dupa o scanare cu un alt program am fost dezamagit.
Avast-ul,sincer sa fiu nu l-am incercat, dar am auzit ca nu ofera mari performante.
Parerea mea este ca majoritatea antivirusurilor, atat timp cat au licenta sunt foarte bune.O sa iti las o lista cu antivirusuri + licente sau moduri de obtinere a acestora pe privat.Eu as fi schimbat avast-ul...