| BezeaToxica a întrebat:

Care este cea mai corecta ordine de a pune m1 la competentele unui Ninja Lame, pe metin2 ro? Cine joaca pe server Aries regat albastru sa ma ajute upic?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu te sfătuiesc să le evoluezi așa :
1. Atac fulger
2. Pumnal Rulant
3. Ambuscada
4. Nor otrăvitor
5. Camuflaj
Ambuscada poate fi înlocuită cu atacul fulger, personal ți-as indica să le lași așa, dar dacă vrei, alegi modul tău.
Prima dată faci M1 la atac fulger, apoi pui la fiecare câte un punct. După ce ai făcut asta, începi să pui puncte pană ajungi la m1 cu magia respectivă ( cea care trebuie evoluată). Succes!

| nda a răspuns:

Primul skill e ambuscada pentru ca in combinatie cu camuflaju e cel mai puternic skill. si nici nu are un timp de reincarcare prea mare. 15s parca.
al 2-lea e rulantu pentru ca daca il folosesti cum trebuie poti lovi de 3-4x odata, plus ca are sansa de otravire.
al 3-lea e noru pentru ca are sansa de otravire mare si pentru ca e atac magic; adica adversaru are nevoie si de rezistenta magie pe langa aparare pumnal.
atacu fulger are cel mai mare atac, da' e aiurea ca se rateaza usor si se incarca greu.
camuflaju e clar ultimu skill.