| cosmin7355 a întrebat:

Care este cel mai tare joc care lati jucat vreodata? Funda

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Pentru mine,
Jocurile ce m-au impresionat in ultimul timp la grafica au fost:
-Modern Warfare 3 si
-Skyrim
Dar au cerinte mari pentru calculator.
In loc de Modern Warfare 3,
ma mai joc Counter-Strike 1.6
deoarece nu are cerinte prea mari.

Un alt joc ce ma pasioneaza este Minecraft.

Bafta!

8 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Modern warfare 3!

Răspuns utilizator avertizat
| VanHelsinG007 a răspuns:

Sa incepem:cod mw3, battlefiel 3, bad company 2, skyrim, gta4, fifa, mass effect 2, fall out new vegas, cs, diablo3, gta sa, crysis 1, 2, urmeaza 3, prototype 2, nfs the run, undercover, nfs HP 2011...

| BoyX6Boy a răspuns:

Modern Warfare 3!

| PainT a răspuns:

Counter strike 1.6
Urmeaza Metin
Next fifa

Funda?

| cosmin7355 explică:

Mersi mult! happybig grin

| antivirus333 a răspuns:

Deci am jucat jocuri pretentioase gen NFS Hot Pursuit 2010, modern warfare 3, max payne 3... Dar nu se compara cu jocurile vechi gen The punisher, Manhunt 2, nfs most wanted/carbon/underground1/2.

Dar cel mai tare joc pe care l-am jucat si vreau sa-l mai joc este DIRT 3

| mocanustefan a răspuns:

Metin cs si urmatorul nfs carbon si shift