| pNc69 a întrebat:

Salut, care imi da va rog un link de la un servar de metin care ati jucat si stiti ca i foarte fain da de la 1000 rate de crestere sau bani sa fie PvM-PvP care imi da dau Funda.

Răspuns Câştigător
| AditZuKy a răspuns:

Metin2 Fun, Metin 2 Hammer, Metin2 Gx si Metin 2 Global. Cele mai tari servere Metin si sunt ro, ma rog fara global.In rest, toate-s tari:Ai multe rate de xp bani multi incepi de la 1 mil. pe Hammer mi se pare si e fain.
Fundita?

1 răspuns:
| tonybissell a răspuns:

E http://www.apollomt2.ro e foarte misto te da de la 30 am king 5 de 95 am arumra posedata am party+9 si battle +9 rinata ai la 30 g si la 60 P emisto!