| georgeitoafa a întrebat:

Salut care imi face si mie un server de cs(clasic) cu urmatoarele pluginuri/addonsuri:
1.Sa aibe comenzile /who,/admin,/vips,/rank,/top15,/rankstats,timeleft,nextm ap,/thetime
2.Sa aiba meniu vip(de unde sa-ti alegi urmatoarele arme : Ak47+Deagle, M4a1+Deagle,Shotgun+Usp(Shotgunul acela care trage mai repede).
3.Cand scrii /who sa aiba urmatoarele rankuri:
Owner+V.I.P
Co-Owner+V.I.P
God+V.I.P
Moderator+V.I.P
Semi-Moderator
Helper
V.I.P
Slot
4.Sa arate dmg-ul care il faci.
5.Sa aiba cu 50-80 mai multa viteza fata de cel clasic.
6.Sa aibe /shop de unde sa iti cumperi No-Flash-2.000$,10Hp-8.000$.
7.Sa aibe skin special pentru vip(nu neaparat)
8.Sa aibe arme Gold(ak47, m4a1,shotgun,deagle)
9.Sa nu faca reclama la alte servere
10.Care imi face un server cu toate chestiile astea dau funda+vote si tot ce vrea laughing.Sau add lemon. cs16@yahoo.com sau itoafageorge@yahoo.com

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Tu crezi ca aici esti la piata?

Arunca o privire la adresa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente pentru a intelege mai bine pentru ce anume este acest site.