| anonim_4396 a întrebat:

Care stie un FISHBOT mai nou si functionabil 100% pentru Metin2ro?

3 răspunsuri:
| HeadShotttttt a răspuns:

Nu pentru mine...pentru un prieten.

| Kerosai a răspuns:

Ia lasa hackurile si joaca normal ca toti ceilalti. Faci mai repede bani si iteme spargand metine de aprox lvl tau. Daca ai iteme bune poti si metine cu 5-10lvl mai mari decat tine. Daca ai armat nici n-are rost sa folosesti fish bot.

| pato2525 a răspuns:

Http://www.2shared.com/file/OTs7NsPP/M2Fish_Setup.html uite aici un fish bot functionabil dupa mentenanta de pe 24.08. 2011