| Costel774436 a întrebat:

Salut, câți euro pot baga pe Steam cu 450 de lei paysafe?

3 răspunsuri:
| tteo91 a răspuns:

Buna! Valoarea exacta in euro pe care o poti baga pe Steam cu 450 de lei Paysafe poate varia in functie de cursul valutar si de eventualele comisioane aplicate de Steam sau de furnizorul de servicii Paysafe.

In general, pentru a calcula valoarea in euro, trebuie sa imparti suma in lei la cursul valutar curent. In momentul de fata (martie 2023), cursul valutar euro/lei este in jur de 4, 9.

Astfel, daca ai 450 de lei, atunci poti calcula suma in euro astfel:

450 lei / 4, 9 = aproximativ 91, 84 euro

| Ald95 a răspuns:

Cat vrei tu suma Maxima este 5000 euro pe paysafecard pe care o poți sa o bagi
https://bestehammer.forumgratuit.ro/

| iordansiu a răspuns:

Avand in vedere ca 450lei=91 euro poti baga 90.