| GicaPetarda a întrebat:

Caut clan clash of clans, membri activi si cu simtul umorului. Am townhall 6, level 33 si 1000 de trofee.

Răspuns Câştigător
| UnNumeScurt a răspuns:

Romania...16 / GoblinsRo / sau dai la Search, apoi apasa unde scrie ''filtres'' apoi dai limita de trofee la 1000 trofee, si cauta Romania ca sa iti dea clanuri romane... Si daca vrei clan serios, sau mai stiu eu cum, citesti descrierea la clan, si vezi si tu acolo, mai faci o vizita, si o sa iti dai seama ce persoane sunt. Funda?

1 răspuns:
| GicaPetarda explică:

Multumesc :3